Лого на Гражданска Петиция
th
Вижте петицията Причини за вашата позиция. Информирайте и другите.
Становището и мотивацията на гражданите, подписали петицията: Подкрепа на Проф. Христомир Брънзов, несправедливо уволнен от поста директор на НИМХ, за emili@cu.bas.bg, emili@cu.bas.bg, office@cu.bas.bg, priemna@mon.bg, Hristomir.Branzov@meteo.bg, Plamen.Ninov@meteo.bg, Valeri.Nikolov@meteo.bg, Tania.Marinova@meteo.bg, Milena.Milenkova@meteo.bg, Snezana.Balabanova@meteo.bg, Dimiter.Syrakov@meteo.bg, Silvia.Ilieva@meteo.bg

ИмеКоментари
валери в.
подкрепям завръщането на професора на поста
valeri k.
ДА СЕ ВЪЗТОНОВИ ПРОФ,ХРИСТОМИР БРЪНЗОВ КАТО ДИРЕКТОР НА НИХМ,
Димитрова .
За нормални възнаграждения на учените от НХИМ
Гергана М.
Поредната жертва на демокрацията!!!
Емил П.
Правете нещата за хората, не за облаги. Утре ще се гътнете и облагите няма да ви топлят, а хората могат.
ivailo z.
uspeh
Цветан Д.
Желая ви успех!
Iva I.
Podkrepqm peticiqra za bespravedlivoto uvolnenie na g-n Branzov.
Ирина А.
Подкрепям несправедливото уволнение на Проф.Христомир Брънзов
Георги Й.
Искаме си Директора!!!!!!!
Марияна П.
Подкрепа на Проф. Христомир Брънзов, несправедливо уволнен от поста директор на НИМХ,
Мария А.
не може да се изгони един ръководител които защитава интересите на служителите си
Rumen J.
фонти на СТАМБОЛОВИСТКИ стил.
Станислав И.
Подкрепям петицията защото откритите, и последователни действия на проф. Брънзов в подкрепа на НИМХ и служителите трябва да са пример за всички изборни ръководни позиции.
Николай К.
Подкрепям. Явно е, че администрацията на БАН вместо да решава проблеми, създава нови.
Димитър Д.
Крайно време е БАН да спре да съсипва метеорологичната служба на България.
Станислав В.
подкрепям проф. Брънзов
Миглена Й.
Подкрепа на Проф. Христомир Брънзов
Пенка Д.
Подкрепям проф. Хр. Брънзов
илия м.
Подкрепям

Подпишете петицията
224 Списък с граждани

Вашата подкрепа е важна. Подкрепете каузата. Подпишете петицията.



Прочетете петицията

Списък с всички подписи