Лого на Гражданска Петиция
Вижте петицията Подпишете петицията. Регистрирайте се и я разпространете. Вашата подкрепа е важна.

Подкрепа на Проф. Христомир Брънзов, несправедливо уволнен от поста директор на НИМХ

На вниманието на: emili@cu.bas.bg, emili@cu.bas.bg, office@cu.bas.bg, priemna@mon.bg, Hristomir.Branzov@meteo.bg, Plamen.Ninov@meteo.bg, Valeri.Nikolov@meteo.bg, Tania.Marinova@meteo.bg, Milena.Milenkova@meteo.bg, Snezana.Balabanova@meteo.bg, Dimiter.Syrakov@meteo.bg, Silvia.Ilieva@meteo.bg

Да подкрепим Проф. Брънзов в неравната му борба срещу администрацията на БАН, която го уволни заради усилията му за по-добри условия на работа и заплащане в Националния Институт по Метеорология и Хидрология - институт с национално значение.


Какво е вашето мнение?
Тази петиция се намира на Гражданска Петиция. Това е публична услуга за онлайн петиции.
Ако имате въпроси към автора на петицията, можете да ги изпратите чрез страницата за контакт
Подписали се граждани
224 Подписали се граждани

Вашата подкрепа е много важна. Подкрепете каузата. Подпишете петицията.

Създадена от:

Свържете се с автора